Exkurze
neděle květen 27, 2018
Register
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

TERMÍNY EXKURZÍ V ROCE 2017 JSOU JIŽ PLNĚ OBSAZENÉ. DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM A PŘÍZEŇ VZDUŠNÝM SILÁM ARMÁDY ČR.

Exkurze jsou určeny zejména pro základní a střední školy a pro zařízení obdobného charakteru. Exkurze soukromých osob neprovádíme. Doporučujeme, aby se exkurzí účastnili zejména žáci vyšších ročníků, pro které bude problematika zajímavější a exkurze jim může napomoci při volbě jejich dalšího povolání.


Exkurze v roce 2018 budou probíhat na základně v měsíci březnu až říjnu. V každém měsíci je vyčleněn jeden den, obvykle úterý nebo čtvrtek, kdy může proběhnout exkurze až čtyř různých skupin. Z důvodů kapacitních i bezpečnostních je velikost jedné skupiny omezena na 30 osob. Zajištění odpovídajícího počtu dospělých osob jako doprovodu je odpovědností školy.

Standardně program exkurze zahrnuje:

 

  • Návštěvu hangáru oprav letecké techniky s prohlídkou letounů JAS-39 Gripen a L-159 ALCA
  • Návštěvu stanice biologické ochrany letiště
  • Návštěvu trenažéru L-159
  • Návštěvu vnitřního a venkovního muzea základny

 

Program není možno dopředu garantovat a je podřízen provozním podmínkám základny. Z provozních důvodů si vyhrazujeme právo celou exkurzi zrušit kdykoliv před jejím uskutečněním. 

Žádost o umožnění exkurze je třeba poslat na kontaktní email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Požadované údaje jsou: název školy, předběžně požadovaný termín, předběžný počet osob a kontaktní údaje na pověřenou osobu. Nejpozději týden před zahájením exkurze je třeba zaslat vyplněnou tabulku s osobními údaji na kontaktní adresu. Nenahlášeným osobám nebude umožněn vstup do prostor letecké základny.